Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Nowość wśród linii Davines Naturaltech – Renewing!

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

17 maja 2019r.

Davines Naturaltech został poszerzony o nową linię produktów – Renewing.

Renewing Davines to linia wzbogacona o kompleks „długowieczności”, który działa przeciwstarzeniowo zarówno na skórę głowy jak i włosy, polecana do wszystkich rodzajów włosów. Linia składa się z 3 produktów.

  • Szampon Renewing utrzymuje dobrą kondycję włosów i skóry głowy. Nadaje miękkości i połysku włosom,
  • Odżywka Renewing Treatment posiada wszechstronne zastosowanie, gdyż może być stosowana przed użyciem lub/i po użyciu szamponu. Tak jak cała linia Renewing działa przeciwstarzeniowo oraz utrzymuje dobrą kondycję włosów i skóry głowy. Nadaje połysk, odżywia i nawilża skórę głowy oraz włosy bez ich obciążania,
  • Renewing Superactive to serum bez spłukiwania działające przeciwstarzeniowo na skórę głowy i włosy. Pomaga uzyskać zrównoważoną skórę głowy, a w rezultacie mocne i pełne witalności włosy.

Efekt? Bardziej miękkie, błyszczące, pełne objętości włosy i poprawa kondycji skóry głowy.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.