Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Peeling skóry głowy – czy jest on niezbędny w pielęgnacji?

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

22 lutego 2019r.

Większość osób starannie dba o swój wygląd zewnętrzny. Piękne i zadbane włosy również składają się na tak zwane „pierwsze wrażenie”. Jednak codzienna pielęgnacja włosów czasami nie jest wystarczająca. Wówczas sięgamy po różne regeneracje, mocno odżywcze maski bądź ampułki. A co ze skórą głowy? Często zapominamy że skóra głowy wpływa na stan naszych włosów.

Peeling skóry głowy – czy jest on niezbędny w pielęgnacji?

Peeling skóry głowy jest równie ważnym elementem pielęgnacji. Usuwa zalegające na skórze zanieczyszczenia z powietrza, pozostałości po kosmetykach do pielęgnacji bądź stylizacji a także jest też formą przygotowania skóry głowy do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych/stymulujących. Peeling oczyszcza ujścia mieszków włosowych, odświeża skórę a także pobudza mikrokrążenie. Zalecane jest by peeling nie wykonywać częściej niż jeden raz na tydzień.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.