Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Współpraca

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

Rokoko Hair Company / SecondHair jest firmą, która specjalizuje się w produkcji systemów włosów oraz peruk systemowych z najwyższej półki dedykowanych najbardziej wymagającym klientom. Na przestrzeni kolejnych lat przedsiębiorstwo znacznie się rozrastało i obecnie jest doskonale prosperującą oraz dynamicznie rozwijającą się siecią specjalizującą się w sztuce perukarskiej.

Wieloletnia nieprzerwana obecność na rynku oraz profesjonalni i doskonale zaznajomieni z potrzebami klientów eksperci stanowiący trzon zespołu Second Hair – oto właśnie recepta na sukces w branży. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego konsumenta oraz stałemu rozszerzaniu portfolio o wyłącznie najlepsze produkty, akcesoria i kosmetyki, niewielkie początkowo przedsiębiorstwo szybko stało się siecią handlową prowadzącą własne salony oraz współpracująca z rozlicznymi partnerami. Gwarantujemy, że w naszym katalogu znajdą Państwo wyłącznie produkty i akcesoria oferowane przez najznamienitsze i najlepiej rozpoznawalne na rynku marki – u nas nie ma miejsca na tanie podróbki czy produkty wytwarzane masowo. Liczy się bowiem klient i jego stuprocentowe zadowolenie z nabywanych wyrobów!

SecondHair współpraca

Podmiotom zainteresowanym współpracą oferujemy wysoce elastyczne warunki, które to w znacznej mierze uzależnione są od typu produktu, rodzaju usługi lub też marki wyrobów, którymi pragną oni zainteresować potencjalnych klientów.

Jesteśmy także otwarci na podjęcie owocnej kooperacji z przedstawicielami oraz właścicielami sklepów medycznych, salonów fryzjerskich, jak również przedsiębiorstw, w przypadku których trzonem oferty są produkty i usługi ściśle związane z branżą. Umożliwiamy naszym partnerom prowadzenie działalności w modelu franszyzowym, który to na przestrzeni kolejnych lat usprawniliśmy i dostosowaliśmy do specyfiki rodzimego rynku, co jest z kolei gwarancją zadowolenia ze współpracy wszystkich stron w nią zaangażowanych.

Dlaczego warto spróbować swoich sił w branży i stanąć ramię w ramię z firmą Rokoko Hair Company / SecondHair ? Za takim wyborem przemawia gro czynników, spośród których wymienić należy bezsprzecznie: wsparcie ekspertów w branży, korzystne zniżki dla partnerów, możliwość prowadzenia działalności pod znanym szyldem, pomoc w kwestii marketingu i promocji, regularne pozycjonowanie sklepu, jak również cieszący się sporym zainteresowaniem odbiorców system poleceń.

W przypadku, gdy chcieliby Państwo uzyskać bardziej szczegółowe informacje, zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Białymstoku i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.

1