Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Oferta dla mężczyzn

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

Każdy z nas chciałby wyglądać jak najlepiej i do później starości cieszyć się bujnymi, gęstymi, mocnymi i błyszczącymi włosami. Niestety jednak, niekiedy na drodze stanąć nam mogą zmiany hormonalne albo genetyczne lub też niewłaściwy styl życia, które to przekładać się mogą na nadmierne przerzedzanie się włosów lub ich wypadanie. Nie jest to jednak powód, aby porzucić marzenia o wspaniałej fryzurze – dzięki współpracy z naszą kliniką mogą Państwo znów poczuć się pięknie i młodo, nie uciekając się w tym celu do inwazyjnych zabiegów chirurgicznych czy stosowania chemicznych środków niepozostających bez wpływu na organizm, takich jak chociażby Propecia czy Regaine… Specjalnie dla przedstawicieli płci męskiej przygotowaliśmy system, który to sprawi, że będą oni mogli zaczynać każdy dzień z uśmiechem na ustach, czując się komfortowo i pewnie. Omawiany produkt można w pełni spersonalizować, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, aby dopasować długość, gęstość, kolor oraz ułożenie fryzury do Państwa osobistych preferencji. Zakola, gniazdko na czubku , przerzedzenia włosów spowodowane jest często przez wiek a także uwarunkowanie genetyczne. Nie każdy z nas preferuje się własnie takim być. Przestań walczyć sam ze sobą i zastosuj naszą innowacyjną metodę SecondHair Systems


 

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Białymstoku i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.