Badanie skóry głowy, włosów i ich cebulek

Trychologia to dziedzina medycyny zajmująca się włosami i ich chorobami. Ta nowa nauka bada stan skóry głowy i włosów oraz związane z nimi schorzenia. Pomaga tym samym diagnozować i rozwiązywać problemy związane z włosami.

Analiza pierwiastkowa włosa

Analiza pierwiastkowa włosa to badanie laboratoryjne, które bada skład pierwiastków śladowych w organizmie. Do przeprowadzenia analizy potrzebne jest zaledwie 0.3g włosów. Pobierany jest materiał do badania (wycinek około 100 włosów z okolicy potylicznej z kilku miejsc).

Laseroterapia – Laser hełmowy OAZE

Jedyny na świecie opatentowany hełmowy laser stymulujący ukrwienie i wzrost włosów i skutecznie hamujący ich wypadanie. Laser Oaze ma udowodnione klinicznie działanie oraz posiada certyfikaty bezpieczeństwa CE, FDA.

Naświetlania – Świetlny grzebień UV

Naświetlanie włosów i skóry głowy specjalistyczną lampą poprawia ukrwienie cebulek a tym samym spowalnia proces wypadania włosów. Naświetlanie zalecane jest w przypadku takich chorób jak: bielactwo, łuszczyca czy łysienie plackowate.

Elektrostymulacja – grzebień Triada

Grzebień Triada to urządzenie przeznaczone do elektrostymulacji cebulek włosowych. Zabieg polega na czesaniu skóry głowy. Podczas tego zabiegu elektrody dotykają skóry głowy i przekazują do niej impulsy elektryczne.

Mezoporacja

Mezoporacja to innowacyjna metoda, która wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, borykająch się z problemami skóry głowy i włosów. Również są polecane jako profilaktyka związana z osłabieniem włosów po częstych zabiegach chemicznych, czy z sezonowym wypadaniem włosów (wiosna, jesień).

Mikropigmentacja skóry głowy HFS – rewelacyjny sposób na łysienie i kamuflaż blizn w wersji HI TECH.

Mikropigmentacja skóry głowy dedykowana jest zarówno mężczyznom jak i kobietom. Zabieg można wykonać zarówno w przypadku całkowitej utraty włosów, przerzedzenia włosów, łysienia plackowatego czy w celu kamuflażu blizn na głowie.

Darsonval

Darsonval SPA excellence to doskonałe urządzenie stosowane między innymi przy łojotoku, łysieniu łojotokowym oraz przedwczesnym wypadaniem włosów. Zwalcza łupież, przetłuszczanie się włosów, przeciwdziała wydzielaniu nadmiernego łoju przez skórę głowy.

Masaż próżniowy

Masaż próżniowy jest stosowany do pobudzania zakończeń nerwowych co powoduje zwiększony przepływ krwi. To sprzyja wchłanianiu i przenikaniu produktów do pielęgnacji włosów w głąb skóry. Aktywacja krwi obwodowej prowadzącej do tkanki, przyczynia się do poprawy wyników leczenia.

Karboksyterapia

Karboksyterapia jest to mało inwazyjna i bezpieczna metoda stosowana do walki z łysieniem – wzmacnia i regeneruje cebulki włosowe oraz zapobiega dalszej utracie włosów. Stosowana jest także przy łuszczycy.